30 września 2015 r.

Inauguracja roku akademickiego na JiS

We wtorek 29 września w Instytucie Socjologii odbyła się inauguracja roku akademickiego na kierunku Język i społeczeństwo. Studentów przywitali: dyrektor Instytutu Socjologii prof. UW dr hab. Andrzej Waśkiewicz, zastępca dyrektora  ds. dydaktycznych dr Joanna Wawrzyniak, p.o. kierownika studiów Język i społeczeństwo dr Małgorzata Sikorska oraz koordynator studiów Język i społeczeństwo w Instytucie Lingwistyki Stosowanej dr Grzegorz Kowalski. Następnie studenci złożyli ślubowanie. Wykład inauguracyjny „Wyrwać się z klatki słów, czyli analiza dyskursu jako wytrych do rzeczywistości” wygłosił dr hab. Lech Nijakowski. W drugiej części spotkania zostały omówione kwestie organizacyjne, m. in. dotyczące korzystania z bibliotek, świadczeń socjalnych, ubiegania się o stypendia, a także wybrane zagadnienia z Regulaminu Studiów na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zasad Studiowania w Instytucie Socjologii UW.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA