20 grudnia 2016 r.

Spotkanie informacyjne na temat programu Erazmus+

Spotkanie informacyjne na temat wyjazdów w ramach Erazmusa odbędzie się 10 stycznia 2017 r., o godz. 18:00, w IS w sali 304.

dr Julia Kubisa (koordynatorka ds mobilności w IS) zapowiada:
„Na spotkaniu porozmawiamy o możliwościach (kraje, uczelnie, wysokość stypendium), warunkach i terminach związanych z uczestnictwem w programie Erasmus+. Już teraz zachęcam do zapoznawania się ze stronami internetowymi uczelni, z którymi współpracujemy w ramach programu wymiany studenckiej.
W pliku Excel (na stronie internetowej IS) znajduje się lista uczelni wraz z linkami do stron głównych oraz do stron zawierających informacje o wydziałach oraz o wymianie międzynarodowej.
Wysokość stypendiów w roku akademickim 2016/2017 wyniosła:
500 euro – Austria, Dania, Finlandia, Francja, Irlandia, Lichtenstein, Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy; 400 euro – Belgia, Chorwacja, Cypr, Czechy, Grecja, Hiszpania, Holandia, Islandia, Luksemburg, Niemcy, Portugalia, Słowenia, Turcja; 300 euro – Bułgaria, Estonia, Litwa, Łotwa, Macedonia – była Republika Jugosławii, Malta, Rumunia, Słowacja, Węgry.
Wysokość stypendiów na rok 2017/2018 zostanie ogłoszona w styczniu – może się nieznacznie zmienić na korzyść studenta.
dr Julia Kubisa
kubisa@is.uw.edu.pl”