21 stycznia 2019 r.

Narzędziownik badacza dyskursu i analityka mediów

W imieniu Koła Naukowego Interdyscyplinarne Badania nad Dyskursem i Komunikacją Uniwersytetu Warszawskiego oraz Content 3.0 Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, serdecznie zapraszamy na pierwsze szkolenie dla studentów, pracowników i wszystkich zainteresowanych tematyką nowych technologii: Narzędziownik badacza dyskursu i analityka mediów — Metody i technologie analizy  społecznościowych.

#Odc. 1: Sotrender.

Spotkanie poprowadzą przedstawiciele firmy Sotrender (narzędzia do analizy treści z mediów społecznościowych). Wiedza przekazana podczas szkolenia może przyczynić się do rozwoju prowadzonych badań naukowych i poszerzyć znajomość tematyki nowych mediów oraz ich wykorzystania.
Prosimy o przekazanie informacji wszystkim zainteresowanym, w  szczególności studentom.
Termin: 23.01.2019, godz. 17.30, sala 400ul. Karowa 18 (Instytut Socjologii)
Link do wydarzenia na Facebook’u: https://web.facebook.com/events/769699530062112/
Katarzyna Homan – inicjatorka i prezeska Koła Naukowego Interdyscyplinarne Badania nad Dyskursem i Komunikacją; magistrantka Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Język i Społeczeństwo – interdyscyplinarne studia nad dyskursem.
Paulina Żmijowska – obecnie doktorantka trzeciego roku Zakładu Filozofii Uniwersytetu w Ostrawie w Czechach, magistrantka kierunków filologia polska oraz international management Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, aktualnie uczestniczka stażu doktorskiego w ramach programu Erasmus+ w Zakładzie Socjologii Kultury, założycielka organizacji Content 3.o.